Myslivecké sdružení Šenov - Kunín [ Sdružení nebo spolek ]

Myslivecké sdružení s názvem Šenov - Kunín bylo ustaveno dne 11. dubna 2003 sloučením dvou bývalých mysliveckých sdružení, a to Mysliveckého sdružení Šenov u N. Jičína a Mysliveckého sdružení Kunín. Myslivecké sdružení vykonává právo myslivosti na katastrech obcí Šenov u Nového Jičína a Kunína. Myslivecké sdružení má od honebního společenstva Kunín-Šenov u N. Jičína pronajaté dvě honitby o výměře cca 1800 ha. Myslivecké sdružení má 35 členů a 2 čestné členy. Řídí ho sedmičlenný výbor MS a má tříčlennou revizní komisi. U ministerstva vnitra je myslivecké sdružení registrováno jako zájmové sdružení občanů. Jeho činnost se řídí vlastními stanovami a jednacím řádem.
Hlavním posláním mysliveckého sdružení je ochrana, péče a chov zvěře, ochrana přírody a života v přírodě a lov zvěře v rámci zákona o myslivosti. Členství v mysliveckém sdružení je dobrovolné. Na svou činnost si členové přispívají ze svých prostředků nebo přivyděláním na různých akcích. Myslivecké sdružení není nikým dotováno.

AKTUALIZACE: Petr Vlk org. 56, 12.03.2004 v 15:49 hodin