Český svaz včelařů, základní organizace v Příboře [ Sdružení nebo spolek ]

Český svaz včelařů, základní organizace v Příboře sdružuje chovatele včel z Příbora a z okolních vesnic Kateřinice, Trnávka, Skotnice, Prchalov, Hájov, Stikovec, Skorotín, částečně Lubina a Závišice. Organizace má celkem 78 řádně registrovaných členů, kterým poskytuje potřebný servis při zajišťování zákonném daných dotací, chovu včel a jejích léčení proti varoaze. Službu léčení a zákonné dotace zajišťuje také pro neregistrované chovatele včel, kterých evidujeme v naší organizaci 12.

Výbor a důvěrnici se scházejí pravidelně každé první pondělí v měsíci v kiosku čp. 302 u nádraží, mimořádné schůzky jsou svolávány podle potřeby k zajištění jednorázových akcí. Členské schůze se konají v některých restauracích ve městě.

Organizace z vlastních zdrojů vyrábí pro své členy a příznivce pravou Příborskou medovinu. Tento produkt můžete získat od naších členů nebo v klubovně v době řádných schůzi výboru.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Český svaz včelařů, základní organizace v Příboře
Rudolf Vlkovič, - předseda ČSV
Frenštátská
742 58 Příbor
Česko (CZ)
tel: (+420) 775 982 924

DALŠÍ INFORMACE: http://www.pribor.eu
AKTUALIZACE: Petra Kolářová (Kancelář vedení města) org. 139, 03.09.2013 v 08:19 hodin