Internetové centrum asociace

PARDUBICE (šm). Rada A. T. I. C. ČR na svém zasedání v Praze dne 13. Února schválila smlouvu s Informačním centrem města Pardubic, divize Kam na Pardubicku, s. r. o. o vytvoření internetového centra A. T. I. C. ČR za účelem zveřejňování základních dokumentů, informací o činnosti, koncepčních materiálů a adresáře členů s cílem usnadnit komunikaci mezi jednotlivými členy asociace (elektronická pošta, konference).
Veškeré náklady spojené s investičním vývojem a provozem internetového serveru včetně software, hardware, energií i personální obsluhy nese firma Kam na Pardubicku, s. r. o., která je řádným členem A. T. I. C. ČR.
Všichni členové asociace, kteří projeví zájem (na adrese Kam na Pardubicku, s. r. o., tř. Míru 60, 530 01 Pardubice, tel. a fax: 040/661 24 74), mají možnost využít bezplatné prezentace na tomto serveru a možnost využívat snadnou zapamatovatelnou adresu elektronické pošty ve tvaru mesto@atic.cz, např. litomysl@atic.cz, pardubice@atic.cz, chrudim@atic.cz atp. Pošta směřující na tuto adresu jim bude automaticky přesměreována do jejich stávajících poštovních schránek.
Navštivte naši internetovou adresu http://www.office.atic.cz, kde mimo jiné najdete i starší čísla našeho zpravodaje. Pošlete podněty pro jejich další vylepšení.