Filmové léto 2004 v Příboře

Kinematograf bratří Čadíků
Příbor je pravidelným hostitelem Kinematografu bratří Čadíků a jejich Filmového léta. Možná vás zaujme, že historie společnosti Kinematograf bratří Čadíků provozující pojízdná kina po celé České republice sahá až do roku 1991, kdy si bratři Čadíkovi koupili maringotku a vyrazili na svou první pouť. Od počátku je výtěžek jejich aktivit věnován charitativním účelům. V loňském roce přispěli na konto projektu "Archa Chantal" více než 750 000,-Kč.

Během let Kinematograf rozšiřoval své aktivity, zapojoval se do různých projektů, získal podporu významných osobností českého filmu a stal se součástí festivalů a kulturních událostí (Mezinárodní festival Karlovy Vary, Febiofest, Letní filmová škola v Uherském Hradišti, Filmový festival dětských filmů ve Zlíně). V posledních letech šíří dobrou pověst našich filmových tvůrců i v zahraničí.

Letos je výtěžek Filmového léta určen Nadačnímu fondu Kapka naděje, který pomáhá dětem s nádorovým onemocněním a s poruchou krvetvorby. Věříme, že i vy spojíte příjemný zážitek s dobrým pocitem z pomoci nemocným.
Zveme vás na promítání oblíbených českých filmů v termínu od 11. 8. 2004 do 15. 8. 2004 na příborském náměstí. Zahájení po setmění /21.00/
   11. 8. Děvčátko
   12. 8. Kruté radosti
   13. 8. Musím tě svést
   14. 8. Mazaný Filip
   15. 8. Pupendo